doradca finansowy

"Podaruj Misia 2013": Pluszaki na pomoc podopiecznym Fundacji TVN

włącz .

Misie Giganty Fot. Tomasz Urbanek z Agencji East NewsJuż po raz ósmy Fundacja TVN "Nie jesteś sam", Allegro i sieć drogerii Rossmann organizują akcję charytatywną pt. "Podaruj misia komuś, kogo kochasz". To jedno z największych tego typu przedsięwzięć w Polsce.

 

W jaki sposób możemy włączyć się do akcji? Nic prostszego - wystarczy wejść na Allegro (nie jest wymagane posiadanie konta) albo odwiedzić drogerię Rossmann i... po prostu kupić misia. Całkowity dochód ze sprzedaży uroczych pluszaków zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji TVN.

Dziennie na aukcjach na Allegro wystawianych jest kilkadziesiąt pluszaków - każdy z nich kosztuje 50 zł. W tym roku w kampanii "udział biorą" cztery niedźwiadki: Miś Mela, Miś Antek, Miś Fela i Miś Wiktoria. Za ich kreacje odpowiadają znani polscy projektanci: Marzena Niemoczyńska (Mela), Tomasz Ossoliński (Antek), Łukasz Jemioł (Fela) i Maciej Zień (Wiktoria).

Oprócz niedźwiadków w wydaniu "standardowym", na aukcjach pojawiają się także ich wersje limitowane, które mierzą blisko... 1,5m!

W tegorocznej edycji na właścicieli czeka 30 000 misiów.

Należy pamiętać, że jeśli chcemy podarować komuś pluszaka na Święta, musimy kupić go jak najszybciej. Kupując i płacąc za niedźwiadka do 19 grudnia (godzina 22:00) zyskujemy pewność, że trafi on do nas jeszcze przed Bożym Narodzeniem.

Akcję wspierają gwiazdy TVN-u i popularni aktorzy. Na stronie głównej fundacji (fundacja.tvn.pl) możemy obejrzeć promujące przedsięwzięcie spoty, w których występują znane i lubiane osobowości telewizyjne (m.in. Cezary Pazura, Kamil Durczok, Szymon Hołownia, Martyna Wojciechowska i Ewa Drzyzga).

Pozostałe informacje oraz aukcje, na których można kupić misia, znajdują się pod adresem: www.podarujmisia.allegro.pl

DK

Chcesz coś sprzedać, a może kupić w niezwykle rozsądnej i korzystnej cenie? Interesują Cię ogłoszenia motoryzacyjne, z zakresu nieruchomości, turystyki, rozrywki, mody i urody? A może w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się ogłoszenia o pracę? Jeśli tak, zapewniamy, że trafiłeś pod właściwy adres!
Kontaktpolska24.pl to ogólnopolska baza darmowych ogłoszeń dla każdego. To miejsce stworzone z myślą nie tylko o Twojej wygodzie, ale również Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Nie pobieramy opłat za zamieszczanie ogłoszeń, ani ich przeglądanie.

Darmowe ogłoszenia dla Ciebie!

U nas możesz dodać bezpłatne ogłoszenie, jak również znaleźć interesujące okazje. Dzięki nam możesz wynająć komuś mieszkanie lub znaleźć idealne „cztery kąty” dla siebie. Dzięki nam możesz znaleźć praktycznie wszystko: upragnioną pracę nie tylko stałą, ale również dorywczą i sezonową, niańkę do dzieci, kurs języka obcego, itp.

Naszym celem jest upowszechnienie Kontaktpolska24.pl jako prostego i łatwego w użyciu narzędzia, które umożliwia szybkie znajdowanie tego, czego właśnie poszukujesz. Mamy nadzieję, że darmowe ogłoszenia, jakie codziennie dla Ciebie wyświetlamy pomogą Ci zrealizować marzenia, plany i zamierzenia. Możemy śmiało powiedzieć, że dzięki nam i naszym darmowym ogłoszeniom nie tylko oszczędzisz pieniądze, ale i czas, bowiem wszystko załatwisz w sposób bajecznie prosty, bez konieczności wychodzenia z domu, siedząc wygodnie w ulubionym fotelu.