praca dla wszystkich od zaraz

Dodaj do ulubionych
Kontakt Prosze o zgloszenia telefoniczne z p.Bartosz Husalski & Joanna Czernicka

nr tel biura +447417591016
Dodane 2014-01-30 01:19:39

Opis

Praca w Niemczech przy pakowaniu,skanowaniu listow oraz wkladaniu przesylek-listow do workow, przeznaczonych do transportu bez znajomosci jezyka oraz doswiadczenia.

Termin ropoczecia pracy:  05.02.2014

Stanowisko: Pracownik/Pomocnik Poczty w Berlinie

- mozliwosc dluzszej wspólpracy

- miejsce: Berlin

- placa: 9,50 euro/h

- Termin: wyjazd 05.02.2014

- zakwaterowanie w Hostelu (pokoje 2 osobowe)

- pracodawca zwraca koszt dojazdu do pracy

- mozliwosc pobrania zaliczki juz po 1 tygodniu pracy

Zadania:

Praca glównie odbywac sie bedzie przy pakowaniu,listow oznaczaniu workow welnianych krajem transportu jednym slowem Pomocnik.

Do zadan bedzie nalezalo przygotowanie paczek do wysylki, skanowanie, naklejanie kodów oraz sortowanie odpowiednio do miejsca docelowego.

Obowiazkiem pracownika bedzie takze wykonywanie innych zadan pomocniczych na magazynie np sprzatanie,zaladunek listow na pikapa.

Wymagania:

- mozliwosc podjecia pracy od zaraz

- osoba wolna od nalogów

- dobra kondycja, sumiennosc

- umiejetnosc pracy w zespole jak równiez samodzielnosc

- mile widziane wlasny samochód zwrot kosztow za podroz

Platz der Vereinten Nationen 14

Berlin, Niemcy

Deutsche Post Filiale

www.deutschepost.de

Informacje dodatkowe jestesmy siedziba glownej poczty Post Office na terenie uk oraz udzialowcami w Deutsche Post.

Nie jestesmy agencja

Nie Wymagamy doswiadczenia

Prosimy kierowac zgloszenia w godzinach pracy od 9.00-17.30

Informacje dodatkowe

Typ ogłoszenia szukam pracy
Wymiar zatrudnienia pełny etat
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Miasto ---
Województwo Wszystkie

Lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 8318
Wyświetlony: 105
Wygasa: 2014-03-01 01:19:39

Kontaktpolska24.pl to miejsce stworzone z myślą o tych, którzy nie tylko chcą coś sprzedać, czy kupić. To również miejsce powołane do życia z myślą o wszystkich, którzy szukają pracy zarówno stałej, tymczasowej, jak i dodatkowej.

Doskonale rozumiemy Twoje potrzeby i oczekiwania i chętnie wychodzimy im naprzeciw. Ogłoszenia z kategorii praca, jakie znajdziesz na naszym portalu posegregowane są w taki sposób, aby znalezienie wymarzonego zatrudnienia było proste i nie zajmowało zbyt dużo czasu.

Tylko u nas znajdziesz ogłoszenia dotyczące pracy biurowej, jak i fizycznej. Na naszym portalu znajdziesz ogłoszenia o pracę z zakresu medycyny, budownictwa, gastronomii, obsługi klienta, ochrony, czy edukacji. Wierzymy w to, że dzięki naszemu wsparciu i naszym ogłoszeniom szukanie pracy przestanie być procesem długotrwałym i męczącym. Mamy nadzieję, że Twoja wymarzona praca znajduje się u nas na wyciągnięcie ręki. Serdecznie zapraszamy!