doradca finansowy

Sprzedam skuter

Dodaj do ulubionych
Cena: 2,15 zł
Kontakt 790498585
Dodane 2013-06-18 13:19:56

Opis

sprzedam skuter zipp neken.Poj.50cm.

Jest to jeden z największych skuterów.

4suw, 4 biegowy.

Ubezpieczony.Przegląd do 2015.07.06.

Bak 16 litr.Pali 2, 3 /100km.

150 kg ładowności.Posiada blokadę kierownicy i auto alarm.

Cena do negocjacji

Informacje dodatkowe

Typ transakcji sprzedam
Miasto Jaworzno,
Województwo Śląskie

Lokalizacja


Jaworzno,

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 616
Wyświetlony: 127
Wygasa: 2013-08-17 13:19:56

Chcesz coś sprzedać, a może kupić w niezwykle rozsądnej i korzystnej cenie? Interesują Cię ogłoszenia motoryzacyjne, z zakresu nieruchomości, turystyki, rozrywki, mody i urody? A może w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się ogłoszenia o pracę? Jeśli tak, zapewniamy, że trafiłeś pod właściwy adres!
Kontaktpolska24.pl to ogólnopolska baza darmowych ogłoszeń dla każdego. To miejsce stworzone z myślą nie tylko o Twojej wygodzie, ale również Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Nie pobieramy opłat za zamieszczanie ogłoszeń, ani ich przeglądanie.

Darmowe ogłoszenia dla Ciebie!

U nas możesz dodać bezpłatne ogłoszenie, jak również znaleźć interesujące okazje. Dzięki nam możesz wynająć komuś mieszkanie lub znaleźć idealne „cztery kąty” dla siebie. Dzięki nam możesz znaleźć praktycznie wszystko: upragnioną pracę nie tylko stałą, ale również dorywczą i sezonową, niańkę do dzieci, kurs języka obcego, itp.

Naszym celem jest upowszechnienie Kontaktpolska24.pl jako prostego i łatwego w użyciu narzędzia, które umożliwia szybkie znajdowanie tego, czego właśnie poszukujesz. Mamy nadzieję, że darmowe ogłoszenia, jakie codziennie dla Ciebie wyświetlamy pomogą Ci zrealizować marzenia, plany i zamierzenia. Możemy śmiało powiedzieć, że dzięki nam i naszym darmowym ogłoszeniom nie tylko oszczędzisz pieniądze, ale i czas, bowiem wszystko załatwisz w sposób bajecznie prosty, bez konieczności wychodzenia z domu, siedząc wygodnie w ulubionym fotelu.